EEE-TP1A331AP Panasonic Electrolytic capacitor SMD 330 µF 10 V 20 % (Ø) 10 mm Panasonic EEE-TP1A331AP 1 pc(s)
Part Nnumber
EEE-TP1A331AP
Description
Electrolytic capacitor SMD 330 µF 10 V 20 % (Ø) 10 mm Panasonic EEE-TP1A331AP 1 pc(s)
Producer
Panasonic
Basic price
Electrolytic capacitor SMD 330 µF 10 V 20 % (Ø) 10 mm Panasonic EEE-TP1A331AP 1 pc(s) Technical data Category Electrolytic capacitor Type SMD Capacity (elec.) 330 µF Content 1 pc(s) (Ø) 10 mm Material Aluminium Min. temperature -40 °C Nominal voltage 10 V Tolerance ± 20 % Max. temperature +125 °C Type EEE-TP1A331AP For more information on this EEE-TP1A331AP capacitor, please see its datasheet under 'downloadable documents'.
Following Parts
Random Products
(keyword EEE-TP1A331AP Panasonic Electrolytic capacitor SMD 330 µF 10 V 20 % (Ø) 10 mm Panasonic EEE-TP1A331AP 1 pc(s))