ERJ6ENF1472V Panasonic RES, THICK FILM, 14K7, 125MW, 1%, 0805
Part Nnumber
ERJ6ENF1472V
Description
RES, THICK FILM, 14K7, 125MW, 1%, 0805
Producer
Panasonic
Basic price
MSL: - Packaging: Cut Tape Power Rating: 125mW Product Range: PANASONIC - AEC-Q200 ERJ Series Resistance: 14.7kohm Resistance Tolerance: ± 1% Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric] Resistor Element Type: Thick Film SVHC: No SVHC (16-Jun-2014) Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C Voltage Rating: 150V
Following Parts
Random Products
(keyword ERJ6ENF1472V Panasonic RES, THICK FILM, 14K7, 125MW, 1%, 0805)