ERJ2RKF1241X Panasonic RES, THICK FILM, 1K24, 100MW, 1%, 0402
Part Nnumber
ERJ2RKF1241X
Description
RES, THICK FILM, 1K24, 100MW, 1%, 0402
Producer
Panasonic
Basic price
MSL: - Packaging: Cut Tape Power Rating: 100mW Product Range: PANASONIC - AEC-Q200 ERJ Series Resistance: 1.24kohm Resistance Tolerance: ± 1% Resistor Case Style: 0402 [1005 Metric] Resistor Element Type: Thick Film SVHC: No SVHC (16-Jun-2014) Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C Voltage Rating: 50V
Following Parts
Random Products
(keyword ERJ2RKF1241X Panasonic RES, THICK FILM, 1K24, 100MW, 1%, 0402)