EXB-H6V472J Panasonic Resistor ladder 4.7 kΩ Radial lead SIP 6 100 mW Panasonic EXB-H6V472J 1 pc(s)
Part Nnumber
EXB-H6V472J
Description
Resistor ladder 4.7 kΩ Radial lead SIP 6 100 mW Panasonic EXB-H6V472J 1 pc(s)
Producer
Panasonic
Basic price
Technical data Category Resistor ladder Type Radial lead Type SIP 6 Resistance 4.7 kΩ Power rating 100 mW Tolerance ± 5 % Temperature coefficient 200 ±ppm/°C Length 8.35 mm Width 2.2 mm Content 1 pc(s) Type EXB-H6V472J
Following Parts
Random Products
(keyword EXB-H6V472J Panasonic Resistor ladder 4.7 kΩ Radial lead SIP 6 100 mW Panasonic EXB-H6V472J 1 pc(s))