ERJ-8RQFR22V Panasonic THICK FILM RESISTOR, 0.22OHM, 250mW, +/-1%, FULL REEL
Part Nnumber
ERJ-8RQFR22V
Description
THICK FILM RESISTOR, 0.22OHM, 250mW, +/-1%, FULL REEL
Producer
Panasonic
Basic price
MSL: - Packaging: Tape & Reel Power Rating: 250mW Product Range: PANASONIC - AEC-Q200 ERJ Series Resistance: 0.22ohm Resistance Tolerance: ± 1% Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric] Resistor Element Type: Thick Film SVHC: To Be Advised Temperature Coefficient: ± 250ppm/°C Voltage Rating: -
Following Parts
Random Products
(keyword ERJ-8RQFR22V Panasonic THICK FILM RESISTOR, 0.22OHM, 250mW, +/-1%, FULL REEL)