ERJ-3BWFR033V Panasonic THICK FILM RESISTOR, 0.033OHM, 1%, 0603, FULL REEL
Part Nnumber
ERJ-3BWFR033V
Description
THICK FILM RESISTOR, 0.033OHM, 1%, 0603, FULL REEL
Producer
Panasonic
Basic price
MSL: - Packaging: Tape & Reel Power Rating: 250mW Product Range: PANASONIC - AEC-Q200 ERJ Series Resistance: 0.033ohm Resistance Tolerance: ± 1% Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric] Resistor Element Type: Thick Film SVHC: To Be Advised Temperature Coefficient: ± 250ppm/°C Voltage Rating: -
Following Parts
Random Products
(keyword ERJ-3BWFR033V Panasonic THICK FILM RESISTOR, 0.033OHM, 1%, 0603, FULL REEL)